Izmaiņas maršruta autobusa Pļaviņas–Krievciems–Pļaviņas kustības grafikā

Publicēts: 
09.11.2021 - 15:45

Ņemot vērā, ka pēc autoceļa P37 rekonstrukcijas vairs nav iespējams veikt transportlīdzekļa apgriešanās manevru, no 2021. gada 15. novembra maršruta Nr.6430 Pļaviņas–Krievciems–Pļaviņas autobuss, kas no pieturas Pļaviņas darbadienās izbrauc plkst.15.25, pieturā Krievciems apstāsies vienu reizi – plkst.16.02 (līdz šim apstājās divas reizes).

 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Valsts SIA Autotransporta direkcija