Izveidota Stukmaņu pastaigu taka

Publicēts: 
30.04.2021 - 13:15

Pļaviņu novadā ir daudz brīnišķīgu vietu, uz kurām doties, priecājoties par visu krāsu vizbulītēm un dabu, kas rotājas dažādos krāsu toņos un smaržās. Pļaviņu novada pastaigu maršrutu piedāvājumu papildinājis jauns pastaigu maršruts, kas ved pa Stukmaņu takām. Šeit ik solis būs fotogrāfijas cienīgs!

Stukmaņu taka aicina izstaigāt Stukmaņu centru, apskatīt Buļļu ceļu, kur savulaik tapis videoklips populārajai latviešu mūzikas grupas Turaidas roze dziesmai „Apvij rokas”, doties uz senu pilskalnu - Vīna kalnu, kur atrodas muižnieku senkapi, izstaigāt Klintaines dabas liegumu, kur skatāmi reti augi un baudīt ainavisko skatu uz Oliņkalnu, kas paverās no Daugavas krasta.

Stukamņu pastaigu taka pieejama šeit.

Pastaigu cienītāji aicināti ievērot visas valstī noteiktās piesardzības prasības, būt apzinīgiem un saudzēt dabu!

Visi pastaigu maršruti pieejami Pļaviņu novada mājas lapā apakšsadaļā „Tūrisma pastaigu maršruti”. Apskates objektus Pļaviņu novadā ērti var atrast izmantojot Pļaviņu novada digitālo tūrisma karti.

Tūrisma attīstības speciāliste

Līva Kotina