Laimes koka stādīšana PII “Jumītis” filiālē “Zīļuks

Publicēts: 
17.09.2021 - 16:15

Atbalstot akciju “Laimes koki”, rūpējoties par mūsu Latvijas un visas planētas veselību, bērnudārza “Jumītis” filiāles “Zīļuks” audzēkņi kopā ar darbiniekiem piektdien, 17. septembrī, iestādīja savu Laimes koku -  pīlādzi “Essezinii”.  Gatavojoties koka stādīšanai, arī stādīšanas laikā, ar bērniem tika pārrunāts par dabu un tās nozīmīgumu cilvēka dzīvē. Svarīgi jau pirmsskolas vecumā ir izprast, ka daba un tās resursi ir jāsaudzē.

Arī pagājušajā gadā iestādes teritorijā tika iestādīts maģiskais pīlādzis, nu jau būs dubulta aizsardzība un svētība. Un pēc gadiem - prieks par baltajiem ziediem pavasarī, košajām lapām un sārtajiem ogu ķekariem rudenī.

Lai Latvija un pasaule zaļo!

 

A. Čepule, PII “Jumītis” filiāles “Zīļuks” vadītājas vietniece