Lasām kopā: “Vārpiņas” (PII Jumītis) mazajiem lasītājiem noslēdzošā nodarbība pirms vasaras brīvdienām

Publicēts: 
08.07.2021 - 13:15

Ceturtdien, 8. jūlijā, notika noslēdzošā PII “Jumītis” grupiņas “Vārpiņa” vasaras tikšanās projektā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2021”, lasot vienu no vērtējamajām kolekcijas grāmatām kopā ar Pļaviņu bibliotēkas bibliotekāri Ivetu.

Lasījām kopā un klausījāmies lietuviešu rakstnieka Bena Beranta piedzīvojumu stāstu par vāverēna un vārnēna piedzīvojumiem grāmatā “Bubuļbailes”. Mēs visi no kaut kā baidāmies, bet no bailēm var atbrīvoties, ieskatoties tām acīs. Grāmatiņa ir pamācoša un liek padomāt par attiecībām, par drosmi, par draudzību.

Mazie eksperti un audzinātājas dosies brīvdienās. Novēlēsim viņiem izbaudīt vasaru, lai septembrī varētu piedalīties aktivitātēs un turpināt lasīšanas maratonu. Paldies bērniem un audzinātājām! Īpašu paldies gribam pateikt skolotāja palīdzei Marutai Gabranovai par sadarbību! Protams, priecāsimies redzēt bērnus individuālos apmeklējumos kopā ar vecākiem bibliotēkā, lai draudzība ar grāmatu stāstiem un varoņiem būtu paliekoša vasaras brīvdienu sastāvdaļa!

Vēlam jums jauku vasaru!

Ziņu sagatavoja: Iveta Gureviča, Pļaviņu bibliotēkas vecākā bibliotekāre