Latvijas Orientēšanās nakts šogad notiks arī Pļaviņās

Publicēts: 
27.08.2020 - 13:45

Šogad Eiropas Sporta nedēļas ietvaros 13 Latvijas pilsētās 25. septembrī notiks Latvijas Orientēšanās nakts -  Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Siguldā, Talsos, Valmierā, Rēzeknē, Salaspilī, Vecumniekos, Cēsīs, Ikšķilē, Saulkrastos un Pļaviņās. Tās būs aizraujošas 3 stundu sacensības rogainingā ar kājām saskaņā ar LOF (Latvijas orientēšanās federācijas) apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem. Dalība pasākumā ir bezmaksas, bet pirms tam līdz 21. septembrim nepieciešams pieteikties mājaslapā http://rogaining.lv/onakts/

Sacensībās aicinātas piedalīties komandas 2 līdz 5 cilvēku sastāvā sekojošās dalībnieku grupās - “Open”, “Sievietes”, “Ģimenes” un “Veterāni”. Katrai komandai tiks piešķirta viena karte, kas izgatavota no ūdensizturīga materiāla. Komandām būs nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar iespēju lejupielādēt "Qrenteerings" mobilo aplikāciju, jo atzīmēšanās kontrolpunktos notiks nolasot QR kodus. Aplikācija pieejama Google Play (https://bit.ly/3jeQR3z) un Apple App Store (https://apple.co/3aUj254). Ja pasākuma dienā būs palikušas brīvas kartes, pieteikties varēs arī uz vietas sacensību centrā. 

Reģistrācija un karšu saņemšana visās pilsētās 25. septembrī sāksies no plkst.18:30. Kopīgs starts būs plkst. 20.00, bet finišs plkst. 23.00. Dalībnieki, kuri uzrādīs labākos rezultātus, katrā pilsētā un katrā dalībnieku grupā tiks apbalvoti. Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt šeit: http://rogaining.lv/onakts/.

Pasākumu organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar karšu izdevniecību Jāņa sēta un Latvijas Sporta federācijas padomi. Pasākuma organizēšana tiek līdzfinansēta ar Eiropas Savienības Erasmus+ projekta Eiropas Sporta nedēļa un valsts budžeta līdzekļiem. 

 

Informāciju publicēja

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Rasa Siliņa