No 1. oktobra gaidāmas izmaiņas maršrutā Aizkraukles AO – Aizkraukles stacija – Aizkraukles AO un Aizkraukle – Gulbene

Publicēts: 
24.09.2021 - 12:45

Lai pasažieri varētu Aizkraukles stacijā pārsēsties no vilciena autobusā (un otrādi), no 2021. gada 1. oktobra maršruta Nr. 6135 Aizkraukles AO – Aizkraukles stacija – Aizkraukles AO reiss, kas Aizkraukles autoostā tiek uzsākts plkst. 13.55, tiks izpildīts katru dienu (līdz šim tika izpildīts no piektdienas līdz svētdienai). Papildus tam maršruta Nr.7202 Aizkraukle–Gulbene pieturas Krievciems 1 nosaukums turpmāk būs Krievciems.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

 

Lilita Pelčere,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Valsts SIA Autotransporta direkcija