No 1. septembra Pļaviņu novada izglītības iestādēs skolēni atsāks mācības klātienē

Publicēts: 
21.08.2020 - 09:00

No 1. septembra Pļaviņu novada ģimnāzijā, Pļaviņu Mūzikas skolā, Pļaviņu Mākslas skolā, kā arī novada pirmsskolas izglītības iestādēs, ievērojot Ministru kabineta noteiktās prasības COVID-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, kā arī izstrādātās vadlīnijas, mācību process norisināsies klātienē.

Atskatoties uz aizvadītajiem mēnešiem, kuros mācības norisinājās attālināti, izvērtējot šī brīža situāciju un telpu iespējas, paredzēts, ka mācības Pļaviņu Mūzikas skolā un Pļaviņu Mākslas skolā norisināsies galvenokārt klātienē, kā arī neliela daļa attālināti. Savukārt pirmsskolas izglītības iestādēs un Pļaviņu novada ģimnāzijā - klātienē. (Ja situācija valstī un pašvaldībā būtiski nemainīsies.)

Izvērtējot iespējamos riskus, tiek sagatavotas telpas un darbinieki, lai mācību process klātienē būtu iespējami drošs. Pirms mācību gada sākuma skolēni un vecāki ar E-klases starpniecību tiks iepazīstināti ar kārtību, kādā norisināsies drošības pasākumu realizācija. Šī kārtība tiks arī izvietota Pļaviņu novada mājas lapā www.plavinunovads.lv un pirmajās mācību stundās pedagogi kopā ar skolēniem vēlreiz pārrunās šos noteikumus.

 

1. septembris - Zinību diena

Visās novada izglītības iestādēs tiks svinēta Zinību diena, tomēr, lai izvairītos no plašas pulcēšanās, tā norisināsies citādi kā ierasts līdz šim. Lai gan neierasti, tomēr svētki būs - īpaši skolēniem, kuri uzsāks mācības pirmajā klasē un kuriem šis mācību gads ir noslēdzošais.

 

Lūdzam sekot līdzi aktuālajai informācijai E-klasē, izglītības iestāžu mājas lapās, kā arī Pļaviņu novada mājas lapā.

Lai sekmīgs, radošs un drošs jaunais mācību gads!

 

Informāciju publicēšanai sagatavoja

Jana Juste,

sabiedrisko attiecību speciāliste