No 8. jūnija apmeklētajiem būs atvērts Pļaviņu novada atklātais peldbaseins

Publicēts: 
07.06.2021 - 18:15

No 8. jūnija apmeklētajiem būs atvērts  Pļaviņu novada atklātais peldbaseins. Baseinā apmeklētājus gaidīsim katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 22.00.

Pirms peldbaseina apmeklējuma lūdzam rūpīgi iepazīties ar drošības un kārtības noteikumiem (šeit), kā arī ikvienam izvērtēt savu veselības stāvokli un iespējamos riskus.

Lai nodrošinātu valstī noteiktos nosacījumus Covid – 19 izplatības ierobežošanai, vienlaicīgi baseinā drīkst atrasties ne vairāk kā 20 personas.

Peldbaseina teritorijā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Lai nepieciešamības gadījumā varētu apziņot visas kontaktpersonas, ja baseinu būs apmeklējusi kāda persona, kurai vēlāk konstatēta saslimšana ar Covid – 19, ienākot peldbaseina teritorijā, jāveic reģistrācija pie baseina darbinieka.

Atgādinām, ka bērni un pusaudži līdz 14 gadu vecumam peldbaseina teritorijā drīkst atrasties tikai pilngadīgas personas uzraudzībā. Lai pārliecinātos par bērnu un pusaudžu vecumu, peldbaseina darbinieks lūgs bērniem, kuri uz peldbaseinu ieradīsies bez pavadošās pilngadīgās personas, uzrādīt skolēnu apliecību vai personu apliecinošu dokumentu.

Jūsu un citu apmeklētāju drošībai stingri aizliegts lēkt baseinā no tā malām! Iepriekšējā sezonā saņēmām daudz jautājumus no apmeklētājiem par šo noteikto aizliegumu.

Atgādinām, ka drošibas apsvērumu dēļ lēkt drīkst tikai tajos baseinos, kuros speciāli šim nolūkam izbūvētas lēkšanas vietas, kā arī skaidri saskatāms baseina dibens. Pļaviņu novada atklātais peldbaseins neatbilst šiem nosacījumiem.

Peldbaseina darbinieki glābšanas darbus nenodrošina!

Peldbaseina apmeklētāji uzņemas pilnu atbildību par savu veselības stāvokli, drošību un personiskajām mantām. Par nepilngadīgām personām atbild viņu likumiskie pārstāvji.

 

Drošu un veselīgu jauno peldēšanas sezonu!

 

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Rasa Siliņa