No pirmdienas, 1. marta, mācības klātienē atsāks Pļaviņu novada ģimnāzijas 1. – 4. klašu skolēni

Publicēts: 
25.02.2021 - 16:15

Šodien, 25. februārī, Pļaviņu novada dome pieņēma lēmumu sākot ar šī gada 1. martu īstenot klātienes mācības 1. - 4. klasēs Pļaviņu novada ģimnāzijā.

Uz šodienu Pļaviņu novads ir viens no 22 Latvijas novadiem, kuros epidemioloģiskie apstākļi pieļauj mācību procesa īstenošanu klātienē. Pļaviņu novadā uz šo brīdi  14 dienu kumulatīvā saslimstība uz 100 000 iedzīvotājiem ir 146.

Šodien saņemtas arī Covid – 19 testu rezultāti. Testus veikuši visi ģimnāzijas pedagogi, kas strādā ar 1. – 4. klašu skolēniem, kā arī tehniskais personāls, tajā skaitā personāls, kas strādā skolas ēdnīcā. Nevienā gadījumā nav identificēts Covid – 19.

Turpmāk ģimnāzijas darbinieki Covid – 19 testus veiks reizi nedēļā.

Skolas direktore Ilze Luksa informē, ka iestādē ir nodrošināti visi nepieciešamie nosacījumi, lai darbu klātienē varētu uzsākt droši –  sarūpētas maskas un dezinfekcijas līdzekļi, rūpīgi izplānots gan darbs mācību stundās, katrai klasei nodrošinot nepieciešamās platības telpas, gan starpbrīžos, katrai klasei to laikā nodrošinot iespēju atrasties atsevišķos skolas gaiteņos, gan pusdienojot, ievērojot atsevišķu klašu plūsmu un to nesatikšanos ēdamzālē. Rasti droši risinājumi arī transporta nodrošināšanai skolēnu nokļūšanai uz mācību iestādi un no tās uz mājām, atjaunojot uz doto brīdi slēgtos autobusu reisus. Nepieciešamības gadījumā papildus transportu nodrošinās arī pašvaldība.

Tomēr atgādinām, ka valstī kopumā joprojām norit nekontrolējama Covid – 19 izplatība un komulatīvais rādītājs var strauji mainīties jebkurā novadā. Lūdzam sekot aktuālajai informācijai oficiālajās valsts tīmekļvietnēs www.covid19.gov.lv un https://www.lm.gov.lv/lv/informacija-par-covid-19  un novada mājas lapā www.plavinunovads.lv.

Vēlam veselību mūsu skolēniem, skolotājiem, vecākiem!

 

Rasa Siliņa,

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja