Noslēdzies attālinātais fotokonkurss “PEPIJAS SĒŅOTAJS 2021”

Publicēts: 
11.10.2021 - 08:30

Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centrs  “Pepija” mudināja savus centra apmeklētājus, aktīvos sēņotājus, kopā ar savu ģimeni doties mežā un dalīties ar fotoattēliem, kuros fiksēti īpaši sēņu atradumi mežā. Rudens šogad lutina ar krāšņumu un bagātību.

Prieks, ka ģimenes izmantoja savu brīvo laiku, lai pastaigātos pa mežu kopā ar bērniem un atrastu kādu interesantu sēni vai vienkārši sūnās paslēpušos sēņu karalieni baraviku, vai spilgti dzelteno gaileni.

Dažās iesūtītajās bildēs bija redzams arī sēņošanas gala rezultāts - burciņās iemarinētas pašlasītās meža veltes.

 

Aktīvākajiem sēņotājiem – pārsteiguma balviņa!

Izbaudām brīvo laiku veselīgi!

 

Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības 
centra "Pepija" vadītāja 

Tatjana Zagorska-Udaļcova