Noslēdzies foto orientēšanās pasākums „Iepazīsti Vietalvas pagastu”

Publicēts: 
15.11.2021 - 14:45

Ir noslēdzies foto orientēšanās pasākums „Iepazīsti Vietalvas pagastu ”. Kopā piedalījās 4 komandas. Visaktīvākā bija Ogres - „ Ragāru ” Nagliņkomanda, kuru pārstāvēja Rūtiņu dzimtas bērni (Ralfs, Elizabete, Elīza, Jēkabs) un atbalstīja Andris, Santa, Baiba un Inese Rūtiņi. Šī komanda apsekoja gandrīz visus 50 objektus. Kopā viņi orientēšanos veica 3 dienās, un ieteica vēl veidot šāda veida aktivitātes, jo esot bijis ļoti interesanti. Lielu daļu objektu ir apskatījušas arī Elīna Saliņa ar ģimeni un Iluta Saliņa ar ģimeni. Bērniem šāda veida atpūta bija ļoti iepriecinoša un viņi ar aizrautību meklēja norādītās vietas, vienīgi objektu vienai dienai bija pardaudz. Paldies arī Sandrai Stenderei, kura iesūtīja dažus foto ar tām vietām, kuras ir pa šo neilgo laiku iepazinusi Vietalvas pagastā.

Pateicības raksti aktīvākajiem dalībniekiem par piedalīšanos tiks pasniegtas 17. novembrī plkst.18.00 Odzienas skolā „Daudz laimes Latvijai ” tematiskā vakara ietvaros.

Ineta Brašus,

Vietalvas pagasta kultūras darba organizatore