“Olimpiskā diena 2020” Pļaviņu novada pirmsskolas izglītības iestādē “Jumītis” ar filiālēm “Bērziņš” un “Zīļuks”

Publicēts: 
21.09.2020 - 10:15

Popularizējot veselīgu dzīvesveidu un bērniem mācot godīgas spēles principus, arī novada pirmsskolas izglītības iestādes piektdien, 18. septembrī, piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas organizētajā “Olimpiskajā dienā”.

Pirmsskolas izglītības iestādē “Jumītis“ rīts sākās ar rīkotāju ieteikto vingrojuma kompleksa izpildīšanu iestādes pagalmā. Jāteic, ka vingroja visi: gan bērni, gan skolotāji, gan visi darbinieki! Pēc aktīvas vingrošanas akcijas ietvaros “Laimes koki” bērnudārza teritorijā kopīgi tika iestādīts peonijas stāds.

Pirmsskolas izglītības iestādē “Bērziņš” sporta skolotājas vadībā visi iesaistījās vingrojuma kompleksa izpildīšanā. Turpinājumā bērni devās jautrās dejās. Pēc aktivitātēm bērnudārza teritorijā tika iestādīts ozols.

Pirmsskolas izglītības iestādē “Zīļuks“ pēc kopīgas vingrojuma kompleksa izpildīšanas iestādes telpās visi devās ārā un turpināja jautras rotaļu aktivitātes un pastaigas. Savukārt akcijas "Laimes koki" ietvaros koks bērnudārza pagalmā tika iestādīts, uzsākot jaunu darba nedēļu, pirmdien, 21. septembrī. Veicinot atbildības sajūtu par dabas saglabāšanu, šoreiz kopīgi tika iestādīts skolotājas Ingrīdas sarūpētais pīlādzis, lai tas nestu gan laimi, gan svētību.

Informāciju apkopoja

PII metodiķe Dace Niedra