Par objektu “Veikala ēkas pārbūve par bibliotēku Raiņa ielā 45, Plaviņās”

22.07.2021 - 15:15

Kā informējām iepriekš, ir uzsākti “Veikala ēkas pārbūve par bibliotēku”, Raiņa ielā 45, būvdarbi.

Sākotnējā ēkas funkcija bija veikals, pašreiz paredzēts mainīt ēkas lietošanas viedu un to izmantot kā bibliotēku.

Pirmajā ēkas stāvā paredzēts ierīkot uzziņu un novadpētniecības lasītavu, divas abonementa telpas, interneta lasītavu, grāmatu krātuvi un tehnisko telpu, bet otrajā stāvā paredzētas divas bērnu apkalpošanas telpas (bērnu bibliotēka), multifunkcionālā zāle, atpūtas telpa un divi administrācijas kabineti.

Šobrīd tiek veikti demontāžas darbi – veco iekšējo un ārējo inženierkomunikāciju, radiatoru, kabeļu, podu, izlietņu, gaisa vadu, gaismekļu, ārējo lieveņu, pandusu, sienu, starpsienu, veco logu bloku, veco durvju bloku un dūmvadu demontāža. Būvlaukums šobrīd ir norobežots ar pagaidu žogu.

Pašvaldība lūdz iedzīvotājiem būt saprotošiem un pacietīgiem būvdarbu laikā!

Darbus veic SIA “Ošukalns celtniecība”, būvdarbu izmaksas - 519 926.41 EUR.

Aivars Bardovskis,

Pļaviņu apvienības pārvaldes vadītāja funkciju veicējs