Pasākumi un aktualitātes uzņēmējiem

Publicēts: 
08.10.2021 - 13:00

 

12.oktobrī no plkst. 9:45 - 15:00 notiks pārrobežu apmācības “Amatniecība un dizaina mijiedarbība”. Apmācību mērķa grupa ir  amatnieki, radošo industriju pārstāvji, dizaineri, uzņēmēji, publisko iestāžu darbinieki, kultūras un tūrisma nozares speciālisti, jaunieši. 

Apmācības notiks tiešsaistē - ZOOM platformā, darba valoda -RUS.

Pieteikšanās un vairāk informācijas

www.auc.aizkraukle.lv

Līdz 14.oktobrim aicināti pieteikties informatīvajai dienai par mācībām “Laukiem būt!”, kuras jau desmito gadu rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC). Pirmā kopīgā mācību dalībnieku tikšanās un iepazīšanās visā Latvijā notiks vienlaikus – 15. oktobrī. Vairāk informācijas: www.laukutikls.lv

20.oktobrī no plkst. 10:00 -11:00 MS Teams notiks “Info stunda uzņēmējiem”, aicināti uzņēmēji un visi interesenti, kuriem saistoša ar uzņēmējdarbību un sava biznesa uzsākšanu saistīta informācija, padomi un konsultācijas, kā arī līdzcilvēku biznesa pieredzes un iedvesmas stāsti, tika aicināti uz kārtējo uzņēmēju Info stundu. Pieteikšanās un vairāk informācijas: www.auc.aizkraukle.lv

21. oktobrī no plkst. 10:00 -12:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs organizē tiešsaistes semināru “Vizuālā tēla veidošana jaunajiem uzņēmumiem”. Semināru vadīs ZRKAC Uzņēmējdarbības nodaļas galvenā speciāliste Gundega Fedotova. Pieteikšanās semināram www.zrkac.lv. Vairāk informācijas: rakstot uz e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv vai zvanot pa tālruni 63012155.

Līdz šī gada 31. decembrim pieteikties tiešsaistes mācībām, lai iegūtu vai uzlabotu zināšanas un prasmes tādās darba tirgū pieprasītās jomās kā uzņēmējdarbība, datorzinības, datu zinātne, informācijas tehnoloģijas, profesionālās ievirzes svešvalodas, kā arī, lai nostiprinātu, mācīšanās spējas, radošumu, komunikācijas, pašorganizēšanās, pārvaldības un citas prasmes. Mācību kursu dalībniekiem pieejama mācību maksas kompensācija līdz 500 eiro. Mācībām var pieteikties elektroniski, aizpildot pieteikumu NVA tīmekļvietnē www.nva.gov.lv

 

Aizkraukles novada pašvaldības
uzņēmējdarbības speciāliste
Baiba Kellere

mob. tel.: 26227581
e-pasts: Baiba.Kellere@aizkraukle.lv
www.auc.aizkraukle.lv
https://www.facebook.com/aizkraukle.lv/