PII "Jumītis" piedalās labdarības akcijā

Publicēts: 
28.12.2021 - 15:00

Šī gada 28. decembrī PII “Jumītis” darbinieki ar kolektīva un bērnu saziedotajām lietām devās uz Jēkabpils dzīvnieku patversmi. Lai gan arī bērni bija izteikuši vēlēšanos klātienē redzēt dzīvniekus patversmē, valstī noteikto ierobežojumu dēļ no šīs ieceres nācās atteikties.

Mēneša tēmas ietvaros veidoto un nostiprināto izpratni par  tādām vērtībām un tikumiem kā dzīvība, līdzcietība un atbildība, šodien noslēdzām ar vēlējumu un apsveikumu grāmatiņas izgatavošanu dzīvnieku patversmes darbiniekiem, ko nogādājām kopā ar visu saziedoto:  ēdienu,  gardumiem dzīvniekiem,  mantām  un paklājiem siltai un ērtai gulēšanai būros.

Mēs no sirds novēlam katram dzīvniekam savu cilvēku draugu un mājas, kurās ir gan ēdiens, gan siltums!

Būsim atbildīgi par tiem, kurus pieradinām un mācīsim to arī saviem bērniem!

Pateicamies  par sadarbību visiem, kas iesaistījās mūsu idejas realizēšanā!

 

Metodiķe Dace Niedra