Pirmā februāra sestdiena - Žetona vakars

Publicēts: 
04.02.2019 - 09:30

Uz tumši zila fona 2 sudrabainas lentas – Daugava un Aiviekste. Ikkatram skolas absolventam ir zināms, ka skolas žetons simbolizē tās atrašanās vietu – pie Aiviekstes ietekas Daugavā. Zilā krāsa - jaunības sapņu un cerību krāsa. Skolas žetons ir nemainīga skolas piederības zīme.

2019.gada 2.februārī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika Žetona vakars. Žetona vakara vadīšana tika uzticēta 11. un 13.klases skolēniem – šogad 11.klasi pārstāvēja Rūdis Ruciņš – Vējiņš, bet 13.klasi – Paula Sondore.

Šogad skolas žetonu saņēma 16 divpadsmitās klases skolēni, klases audzinātāja Iveta Krastiņa. Šos jauniešus drīzumā sagaida karstais ieskaišu, eksāmenu laiks… un izlaidums.

Ikvienam abiturientam novēlu izvēlēties savu ceļu, jo ceļš ir tas, kas modina no snaudas, sauc celties, doties pret apvārsni, kur paveras plašums, kur tu sastapsies ar jauniem, līdz šim nepazītiem cilvēkiem, priekiem, grūtībām, izaicinājumiem. Ceļš tevi aizved no mājas līdz mājai, no tāles līdz tālei. Bet no turienes? No turienes atkal jauni ceļi sāksies, un atkal tie vedinās nepagurt, celties, doties tālāk. Tikai neapstājies, mirkli apdomā krustcelēs nonākot un dodies izvēlētajā virzienā!

Neatkarīgi no tā, kuru ceļu jūs izvēlēsieties aizverot Pļaviņu novada ģimnāzijas durvis, ik gadu, februāra pirmajā sestdienā, ikviens skolas absolvents tiek gaidīts skolā, lai pakavētos atmiņās, satiktu senus draugus, skolotājus.

12.klašu skolēnus ar laba vēlējumiem sveica Pļaviņu novada domes priekšsēdētājs Aigars Lukss.

Paldies absolventiem par labajiem vārdiem un dāvanām skolai, par veiksmes vēlējumiem šī gada abiturientiem.

Prieks par kopā pavadīto vakaru, jauku divpadsmitās klases Annas Brigaderes lugas “Maija un Paija” iestudējumu, režisores – klases audzinātājas Ivetas Krastiņas vadībā un balli, kurā varēja deju ritmos atpūsties ikviens vakara dalībnieks.

Paldies ikvienam, kurš palīdzēja, atbalstīja, piedalījās!

 

Direktora vietniece Lana Ivanova