Pļaviņās aizvadīts XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku gājiens “Saulesvija”

Publicēts: 
16.07.2021 - 16:00

XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus šogad aizvadīsim citādi, kā tas bijis ierasts līdz šim. Rūpējoties par bērnu un jauniešu, kā arī svētku organizatoru un skatītāju drošību, no 12. jūlija svētkus svinam digitāli - video un audio formātā. E – dziesmu svētki Pļaviņās tika ieskandināti piektdien, 16. jūlijā, kad Daugavas promenādē tika sagaidīts svētku auto, kas, pielāgojot tradicionālo gājienu e-dziesmu svētku konceptam, apceļo Latvijas novadus un sūta sveicienus svētku dalībniekiem.

Pļaviņas šajos svētkos pārstāv 46 dalībnieki no 5 kolektīviem: 3.-4.kl. deju kolektīvs – vadītāja Irēna Balode, 7.-9. kl. deju kolektīvs – vadītāja Ineta Reitere, koris “Versija” vadītāja Olga Krasutina, deju grupas ”CRYSTAL” un “Shane CRYSTAL” vadītāja Tatjana Zagorska Udaļcova. Svētku organizatoru un pašvaldības vārdā Atzinības rakstus par labi paveikto darbu un radīto prieku Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisēs kolektīvu vadītājiem pasniedza Pļaviņu apvienības pārvaldes vadītāja funkciju veicējs Aivars Bardovskis un XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Pļaviņu apvienības pārvaldes koordinatore Jolanta Nīcgale.

Katras dienas videoapskati pieejami Svētku mājas lapā nacgavilet.lv, Svētku profilā digitālajā platformā Youtube, kā arī sabiedrisko mediju portālā lsm.lv.

Lai skaists šis piedzīvojums!

SVĒTKI IR TUR, KUR ESAM MĒS!