Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratons tiks organizēts epidemioloģiski drošā vidē

Publicēts: 
12.10.2021 - 15:15

16. oktobrī Pļaviņās notiks jau trešais Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratons.

Ievērojot visus valstī noteiktos nosacījumus Covid – 19 ierobežošanai, pusmaratons tiks organizēts epidemioloģiski drošā vidē, kas nozīmē, ka pasākuma norises vietā drīkstēs atrasties tikai pilnībā vakcinētas vai pārslimojušas personas.

Pasākumā drīkstēs piedalīties un to vērot visi interesenti, kam uz pasākuma norises brīdi būs derīgs ES vienotā reģistra sadarbspējīgs sertifikāts, kas apliecina, ka pasākuma apmeklētājs ir pilnībā vakcinējies pret Covid – 19 vai izslimojis Covid - 19.

Visiem dalībniekiem un skatītājiem pirms ieejas reģistrācijas zonā organizatoriem obligāti būs jāuzrāda derīgs Covid – 19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments!

Arī apkalpos pasākumu tikai personas ar derīgiem Covid – 19 sertifikātiem.

Ar veiktiem Covid – 19 testiem šoreiz pasākumā piedalīties nav atļauts, un tas nozīmē, ka šogad mūsu visu drošības dēļ tiek atcelti bērnu skrējieni. Tāpat tiek atcelts arī skrējiens ar suni un klēpju sunīšu skrējiens.

Uzvarētājiem izcīnītās medaļas tiks pasniegtas individuāli turpat pasākuma vietā uzreiz pēc rezultātu apkopošanas katram skrējienam. Finišā dalībnieki saņems arī iepriekš solītās suvenīrmedaļas. Taču tas nenozīmē, ka pasākums nebūs gana aizraujošs!

Ar precizētu nolikumu aicinām iepazīties šeit.

Iepriekšējā pieteikšanās pasākumam būs atvērta līdz 14. oktobra vakaram. Pieteikšanās anketa šeit.

Būsim aktīvi, kustīgi, veseli un atbildīgi!

 

Rasa Siliņa,

Pļaviņu apvienības pārvaldes

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja