Pļaviņu Mākslas skola sveica čaklākos 1. - 3. klases audzēkņus

Publicēts: 
13.02.2019 - 15:45

5. februārī, pēc austrumu kalendāra, sākās dzeltenās zemes Cūkas gads, tāpēc 7. februārī Pļaviņu Mākslas skola organizēja 1. - 3. klases audzēkņiem un vecākiem Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu, lai apsveiktu čaklākos un radošākos mākslas skolas audzēkņus aizgājušajā Suņa gadā. Kopā tika pasniegti 15 atzinības raksti par teicamiem un labiem mācību sasniegumiem. Savukārt par uzcītīgāko audzēkni Pļaviņu Mākslas skolā tika atzīta 1. klases audzēkne Evita Pujāte, kas ar talantu un uzcītīgu darbu guvusi augstākos mācību sasniegumus 1. - 3. klases audzēkņu vidū.

Pļaviņu Mākslas skolas organizētajā pasākumā bija iespējams satikt, ne tikai aizgājušā 2018. gada simbolu Suni un viņa draugus Lāci un Ezi, bet arī šī gada simbolu - Cūku. Kopā tika svinēta Jaunā gada atnākšana ar lustīgām spēlēm, radošiem uzdevumiem un dejām, lai arī  Cūkas gads būtu panākumiem, gudrību un laimi pilns.