Pļaviņu Mākslas skolas Virtuālo izstāžu cikls “Ceļojums laikā” - 2011. gads. 1. daļa

Publicēts: 
20.05.2021 - 13:00

2011. gadā 23. februārī Pļaviņu Mākslas skolas audzēkņi piedalījās izstādē „Mēs par izglītību”, kas veltīta skolas 5 gadu De jure jubilejai.

Martā 3 audzēkņi piedalījās LMSSA organizētajā konkursā „Zīmēšana” Jēkabpilī un 3. klases audzēknis Mārtiņš Smilgājs ieguva atzinību.

Maijā notikumi steidzās viens aiz otra - skolā izremontētajā un labiekārtotajā keramikas, veidošanas mācību kabinetā notika teorētiskās un praktiskās keramikas nodarbības projekta ”Radošo industriju attīstība Latvijas – Lietuvas pierobežas reģionos” ietvaros. Bet maija noslēgumā notika audzēkņu mācību programmas noslēguma darbu aizstāvēšanas eksāmens un izstāde – izlaidums, kur apliecības saņēma 10 absolventi.

Pļaviņu Mākslas skola