Pļaviņu Sporta svētki 2021 (precizēts 14.07.2021.)

Publicēts: 
12.07.2021 - 17:30

Kā ierasts, jūlijā Pļaviņās svinēsim Sporta svētkus!

Šogad Sporta svētku svinībām esam izvēlējušies mazliet citādāku formu – uz sporta un veselīgu dzīves veidu aktivitātēm aicināsim jūs divu nedēļu garumā!

17. jūlijā Sporta svētkus atklāsim ar “Drosmes skrējienu”, kas Pļaviņās notiks jau otro gadu. Vairāk informācijas par to, kas ir “Drosmes skrējiens”, kā arī aizpildīt pieteikuma anketu lūdzam šeit (pasākums ar dalības maksu).

No 17. jūlija līdz 1. augustam ikvienam no jums piedāvājam pārbaudīt savus spēkus “Pļaviņu rogainingā”.

Rogainings ir orientēšanās sports apvidū. Dalībnieku uzdevums ir  norādītajā kontrallaikā (Pļaviņu Sporta svētkos tas noteikts 3 stundas) izvēles secībā - brīvi orientējoties apvidū ar kartes un kompasa palīdzību - iegūt pēc iespējas vairāk punktu. Pārvietošanās tikai ar kājām. Kontrolpunktiem ir dažādas punktu vērtības - ir vērtīgāki un mazāk vērtīgi kontrolpunkti. Pasākums norisināsies katru dienu no 17. jūlija līdz 1. augustam, kartes varēs saņemt pie  Pļaviņu atklātā peldbaseina darbinieka katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00. Doties distancē katrs dalībnieks vai komanda aicināts brīvi izvēlēta laikā.
Atzīmēšanās kontrolpunktos notiks izmantojot Qrenteerings mobilo aplikāciju – nolasot QR kodus kontrolpunktos. Lai piedalītos pasākumā, komandai vai individuālajam dalībniekam būs nepieciešams uzlādēts mobilais telefons. Dalība pasākumā bez maksas. Ar nolikumu aicinām iepazīties šeit.

Jau otro gadu visus interesentus aicinām mērot savus spēkus arī “Pusstundas peldējumā” Pļaviņu atklātajā baseinā, kur pusstundas laikā tiks uzskaitīts, cik reizes dalībnieks pārpeldēs baseinu. Iepazīties ar sacensību nolikumu lūdzam šeit. Arī “Pusstundas peldējumā” dalībniekus aicināsim piedalīties no 17. jūlija līdz 1. augustam individuāli (iepriekš vienojoties par starta laiku ar peldbaseina darbinieku vai zvanot uz tel. Nr. 25661300). Dalība pasākumā bez maksas.

31. jūlijā Pļaviņu atklātajā skvoša laukumā (Raiņa ielā 66 b, Pļaviņās) norisināsies Pļaviņu pilsētas Sporta svētku skvoša turnīrs”. Ar nolikumu aicinām iepazīties šeit.   Pieteikties skvoša turnīram varēs no 20. jūlija līdz 27. jūlija plkst. 17.00 lietotnē rankedin.com.  Turnīru organizē “Skvoša Klubs Pļaviņas” (pasākums ar dalības maksu).

Pasākumu norise tiks fotografēta un filmēta. Aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus. Ar elpceļu slimības pazīmēm pasākumu norises vietās atrasties aizliegts!

Reģistrējoties dalībai jebkurā no Pļaviņu Sporta svētku pasākumiem, dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar pasākuma nolikumu un uzņemas pilnu atbildību par savu veselības stāvokli un valstī noteikto drošības pasākumu ievērošanu, par nepilngadīgām personām atbild viņu likumiskie pārstāvji.

Plānotajā pasākuma programmā un nolikumos nepieciešamības gadījumā organizatori var veikt izmaiņas.

 

Būsim aktīvi, veseli, atbildīgi!

Uz tikšanos sporta pasākumos!

 

Rasa Siliņa,

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

(rasa.silina@plavinas.lv; 25661300)