Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centrā “Pepija” noslēdzies attālinātais fotokonkurss “Es mīlu Latviju!”

Publicēts: 
22.11.2021 - 09:30

Novembris ir Latvijas Valsts svētku mēnesis, kad, plīvojot sarkanbaltsarkanajam karogam, ar lepnumu godinām valsts brīvības cīnītājus un svinam Latvijas 103. dzimšanas dienu.

Bērnu centrs “Pepija” apmeklētājus aicināja no 15. līdz 21. novembrim piedalīties attālinātajā konkursā “Es mīlu Latviju!”, un iesūtīt foto vai video, kuros atspoguļots bērnu prieks un patriotisma sajūta.

Mīlestība pret dzimto zemi, savu valsti un savām mājām sākas jau ģimenē, tādēļ aicinājām bērnus kopā ar ģimeni gatavot rotājumus un izdekorēt istabu, māju vai pagalmu, gatavot svētku ēdienus, skaisti klāt svinību galdu, izvēlēties piemērotu tērpu par godu Latvijas dzimšanas dienai.

Aicinājām svinēt svētkus katram savās mājās, bet tajā pašā laikā ar visiem kopā - domās un sirdī. Bija patiess prieks saņemt no ģimenēm iesūtītās fotogrāfijas, foto kolāžas, kā arī video, kuros bērni lasīja dzejoļus par Latviju un kuros bija jūtama svētku noskaņa, patriotisms un mīlestība.

 

Visi konkursa 36 dalībnieki tiks sumināti ar pateicības rakstiem un pārsteiguma balviņām, sazinoties un satiekoties ar katru individuāli.

 

Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības 
centra "Pepija" vadītāja 
Tatjana Zagorska-Udaļcova