“Silto džemperu diena” Ekoskolas projekta ietvaros

Publicēts: 
09.02.2021 - 19:30

“Silto džemperu diena”

Šodien, 9. februārī, pirmsskolas izglītības iestādes “Bērziņš” bērni un darbinieki  piedalījās Ekoskolas organizētajā izaicinājumā “Silto džemperu diena”. Aktivitātes mērķis ir uzvilkt siltāku džemperi un samazināt siltumu iestādes telpās, līdz ar to iepazīstinām bērnus ar klimatiskajām pārmaiņām un to ietekmi uz cilvēka dzīvi.

Pilnīgi pietiek, ja temperatūru telpās samazināsiet pavisam nedaudz, kaut par grādu. To arī atgādinām bērniem un pārējiem – izmaiņas nebūs krasas, daži iespējams to pat nepamanīs, taču enerģijas ietaupījums gan būs ievērojams.

Ja katru dienu paveicam ko labu – kopīgi varam sasniegt daudz!

Informāciju sagatavoja:
PII “Bērziņš” Ekoskolas koordinatore
Irina Lūciņa