Stadionā “Gostiņi” izveidots bērnu rotaļu laukums

Publicēts: 
12.07.2021 - 11:30

Līdz šim Pļaviņu pilsētas Gostiņu apkārtnē nebija neviena bērnu spēļu laukuma, kur bērni varētu aktīvi pavadīt savu brīvo laiku un kas būtu mūsdienu prasībām atbilstošs, drošs, videi draudzīgs.

2020. gada novembrī Pļaviņu novada dome izsludināja konkursu “Aktīvs un veselīgs novads”.

Izveidoju neformālu iedzīvotāju grupu „Gostiņu aktīvs”, kurā darbojas vēl arī Ilona Višņakova, Mareks Bogdanovičš un Inguss Baltābols. Uzrakstījām un iesniedzām Pļaviņu novada domei projektu “Bērnu rotaļu laukuma izveide „Gostiņu” stadionā”. Priecājāmies, ka dome atbalstīja mūsu iniciatīvu, un 16.02.2021. tika parakstīt līgums par projekta realizēšanu.

Projekta īstenošanas rezultātā tika izveidots ilgmūžīgs bērnu rotaļu laukums, kas dod iespēju bērniem rotaļāties piemērotā, bērnu vecumam atbilstošā, labiekārtotā un drošā vidē. Rotaļu laukumā ir uzstādīts bērnu rotaļu komplekts, divvietīgas šūpoles, līdzsvara dēlis – čūska un līdzsvara baļķis. Projekta kopējās izmaksas sastāda 6632,80 EUR, no kurām projekta koordinators un iedzīvotāju grupa nodrošināja līdzfinansējumu 679,60 EUR apmērā.

Rotaļu laukums nav tikai atpūtas zona, bet arvien biežāk tas kalpo arī kā tikšanās vieta, kur savstarpējā komunikācija notiek starp visām paaudzēm. Dažkārt mēs aizmirstam, cik ļoti vecākiem, vecvecākiem un bērnu pieskatītājiem tas ir vajadzīgs!

Paldies visiem, kas iesaistījās un palīdzēja realizēt un izveidot bērnu rotaļu laukumu. Īpašs paldies ģimenei, Jānim Burkevičam, Andrejam Soņecam, SIA “Hanza Meži” valdes loceklim Jānim Filipsonam, ZS “Bezdelīgas” īpašniekam Gatim Kučinskim, Dainim Mūrniekam, Rolandam Prohorovam, Sandim Stepānam, Jānim Priedītim, Jānim Gūtmanim, Elvim Kuprānam, Aldai Zenfai.

 

„Gostiņu aktīvs” koordinatore Marina Širokova