Suvenīru klāstu papildina piezīmju blociņš „Mans Pļaviņu novads”

Publicēts: 
28.12.2020 - 15:45

Šoruden Pļaviņu novada tūrisma centrs aicināja visus interesentus, kuru kaislība ir fotografēšana, piedalīties Pļaviņu novada fotoattēlu konkursā “Mans Pļaviņu novads”. Fotokonkursā tika aicināti piedalīties ne tikai profesionāli fotogrāfi, bet arī amatieri un visi, kuru aizraušanās ir fotografēšana. Konkursa mērķis bija veikt kvalitatīvi veiksmīgu un oriģinālu fotoattēlu atlasi tūrisma izdevumu sagatavošanai un Pļaviņu novada mārketinga vajadzībām. Gada nogalē Pļaviņu novada suvenīru klāstu papildinājis A5 izmēra piezīmju blociņš, kurā skatāmas fotokonkursa dalībnieku uzņemtās fotogrāfijas, kurās Pļaviņu novads skatāms gada griezumā - gan gadalaikos, gan Pļaviņu pilsētā un pagastos.

Fotokonkursā „Mans Pļaviņu novads” piedalījās 26 dalībnieki, vien 21 no iesūtītajām 174 fotogrāfijām atbilda konkursa nosacījumiem. Lai arī 23. novembra publikācijā Pļaviņu novada mājas lapā solījām publicēt galeriju fotogrāfijām, kas atbilda konkursa nosacījumiem (Pļaviņu novadu raksturojošas, augstas izšķirtspējas horizontālas fotogrāfijas jpg, png formātos, ar izšķirtspēju ne mazāk kā 300 dpi (2480 x 3508 pix), un uzņemtas pēdējo trīs gadu laikā), tomēr nolēmām publicēt visu autoru iesūtītās fotogrāfijas (1 - 5), lai kopīgi varam priecāties par Pļaviņu novada skaistumu - plašajām pļavām un tīrumiem, takām un ceļu līkumiem, rītiem un vakariem, ziemām un vasarām mūsu Pļaviņu novadā.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid – 19 ierobežošanai un noteiktos ierobežojumus tirdzniecībai klātienē, piezīmju blociņus varēs iegādāties pēc ārkārtējās situācijas beigām.

Tūrisma attīstības speciāliste

Līva Kotina