Svētkos iepriecināti 57 vientuļie seniori

Publicēts: 
28.12.2021 - 12:15

Pateicoties čaklajiem rūķiem un visiem ziedotājiem, šogad svētkos tika iepriecināti 57 vientuļie seniori. Paldies ikvienam, kurš atvēra sirdi un iesaistījās akcijā, lai dāvātu prieku svētkos!

Šajā gadā svētku paciņas ar skaistām un praktiskām lietām sociālais dienests aicināja sarūpēt bijušā Pļaviņu novada vientuļajiem senioriem, jo arī ikdienas darbā, satiekot sirmgalvjus, darbinieki ir ievērojuši un atzīst, ka viņuprāt šī sabiedrības grupa ir visneaizsargātākā.

Ir patiess gandarījums, ka šai iniciatīvai atsaucās tik daudzi. Sociālā dienesta vadītāja stāsta, ka cilvēku labestību un dāvāt prieku neatdala ģeogrāfiskas vai kādas citas robežas, viena no paciņām atceļojusi uz Pļaviņām no Jaunjelgavas ar pakomāta starpniecību, daudzas noderīgas lietas sarūpētas arī no Aizkraukles un vietējiem iedzīvotajiem, kā arī dāvaniņas sagādājuši bērni un jaunieši, akcijā iesaistoties klašu kolektīviem un pedagogiem no Rīgas Franču liceja, Pļaviņu vidusskolas, Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centra “Pepija” un Jauniešu iniciatīvu centra “Ideja”. Sirmgalvji svētkos tika iepriecināti arī ar vietējās zemnieku saimniecības sagādātajām medus burciņām, kā arī īpašu sirsnību dāvaniņām piešķīra bērnu sagatavotās apsveikuma kartiņas, kuras tika pievienotas paciņām.

Lielā atsaucība, vēlme iepriecināt un palīdzēt silda sirdi un apliecina, ka šajā sarežģītajā laikā cilvēkos joprojām mājo labestība un rūpes par līdzcilvēkiem.