Tēva dienas sagaidīšana Pepijā

Publicēts: 
13.09.2021 - 08:45

Kā jau katru gadu Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centrs “Pepija” gatavojas Tēva dienai. Tēva diena, tā ir ļoti īpaša katram bērnam, jo katra tētis ir visstiprākais, vissportiskākais, vislabākais… tā varētu turpināt vēl un vēl…

Visas nedēļas garumā, centra apmeklētāji piedalījās radošajās aktivitātēs – veidojot stipru, drošu, kā varonis, cilvēciņu – no otrās pārstrādes materiāliem   un dekoru  ar pieciem visnepieciešamākajiem  galdniecības materiāliem. 

Ar prieku centra apmeklētāji gāja uz mājām ar pašu gatavotu darbu, lai uzdāvinātu savam mīļajam un stiprajam Tētim!

Paldies visiem par jauki pavadīto nedēļu!

Sveiciens visiem tētiem Tēva dienā! Lai ģimeniska un prieka pilna diena!

Lai kūka salda un bērni mīļi!

 

​​Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības 
centra "Pepija" vadītāja 
Tatjana Zagorska-Udaļcova