Tiklīdz atjaunosies dabīgā sniega sega, visus interesantus aicināsim piedalīties attālinātajā slēpošanas pasākumā “Janku izaicinājums”

21.12.2021 - 21:15

Aizkraukles novada pašvaldības informatīvajā izdevumā informējām, ka no 22. decembra mēneša garumā visus interesantus aicināsim piedalīties attālinātajā slēpošanas pasākumā “Janku izaicinājums”!

Diemžēl pagājušo nedēļu atkusnis slēpošanas trases darījis ledainas, un slēpošana tajās pa spēkam ir tikai jau rūdītiem sportistiem. Esam pieņēmuši lēmumu pasākumu pārcelt uz nedaudz vēlāku laiku.

Pasākumā visus gaidīsim tiklīdz atjaunosies dabīgā sniega sega vismaz 7 cm biezumā, kad atkal varēsim sagatavot kvalitatīvas un ērtas slēpošanas trases ikvienam – gan entuziastiem, gan jau pieredzējušiem sportistiem!

Ceram, ka jau tuvākajās dienās piepildīsies solītās sinoptiķu prognozes! Par pasākuma atklāšanu informēsim un nolikumu publicēsim www.plavinunovads.lv.

Uz tikšanos slēpošanas izaicinājumā jau pavisam drīz!

Rasa Siliņa,

Pļaviņu apvienības pārvaldes

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja