Tiks uzsākta veikala ēkas Raiņa ielā 45 pārbūve par bibliotēku

Publicēts: 
12.07.2021 - 11:00

Šonedēļ tiks uzsākti “Veikala ēkas pārbūve par bibliotēku”, Raiņa ielā 45, būvdarbi.

Sākotnējā ēkas funkcija bija veikals, pašreiz paredzēts mainīt ēkas lietošanas viedu un to izmantot kā bibliotēku. Ēka, kuras kopējā platība ir 533.6 m2 līdz šim nebija siltināta, tāpēc projekta ietvaros tiek veikti energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi - ēkas norobežojošo konstrukciju siltināšana un bēniņu siltināšanas darbi, apkures sistēmas pārbūve, kā arī logu, ārdurvju nomaiņa, lai nodrošinātu pašvaldības ēku ar atbilstošām un efektīvām telpām.

Pirmajā ēkas stāvā paredzēts ierīkot uzziņu un novadpētniecības lasītavu, divas abonementa telpas, interneta lasītavu, grāmatu krātuvi un tehnisko telpu, bet otrajā stāvā paredzētas divas bērnu apkalpošanas telpas (bērnu bibliotēka), multifunkcionālā zāle, atpūtas telpa un divi administrācijas kabineti.

Darbus veiks SIA “Ošukalns celtniecība”, būvdarbu izmaksas - 519 926.41 EUR.

 

Aivars Bardovskis,

Pļaviņu apvienības pārvaldes vadītāja funkciju veicējs