Turpinām basketbola tradīcijas Pļaviņu novada ģimnāzijā!

Publicēts: 
04.02.2019 - 09:30

No  28. janvāra līdz 1. februārim  Pļaviņu novada ģimnāzijas  sporta zālē notika skolotāja Artūra Grīvnieka kausa izcīņas turnīrs basketbola 100 soda metienos. 1. februārī norisinājās fināls, kurā par medaļām cīnījās 6 precīzāko rezultātu īpašnieki vīriešu un sieviešu grupā. Fināla rezultāti:

vīriešu konkurencē:

1. vieta Rūdim Ruciņam - Vējiņam (75 punkti),

2. vieta  Mikum Briežkalnam (72 punkti),

3. vieta Aigaram Luksam (66 punkti).

Sieviešu konkurencē:

1. vieta Madarai Liepniecei (80 punkti),

2. vieta Ievai Mazjānei (56 punkti),

3. vieta Eniai Kaņepējai (50 punkti).

 A. Grīvnieka kausu ar 80 punktiem izcīnīja Madara Liepniece.

2. februārī 43. reizi notika ”Absolventu kauss” basketbolā.  Kausa izcīņā šogad piedalījās 6 komandas, kuras  spēlēja katra ar katru pēc apļa sistēmas.

Ar pārliecinošu uzvaru visās turnīra spēlēs   1.vietu izcīnīja komanda “Karjers”, kurā spēlēja: Norberts Edijs Mickevičs, Kaspars Lotuhovs, Kaspars Krūmiņš, Jānis Īvāns, Oskars Skudra, Uldis Bondarevs,  Ervīns Bebris, Valdis Bērziņš.

2.vietā  komanda „Jaunie”, kuras sastāvā spēlēja Edgars Arnītis, Arnolds Arnītis, Agris Apkalns, Henrijs Knodze, Aleksandrs Jermakovs, Kaspars Sparāns.

3.vietu ieguva komanda „Oranžā bumba 1997”. Komandas sastāvs: Mareks Jankuns, Oskars Liepiņš, Guntars Ambainis, Ģirts Reiters, Ainārs Zālītis, Juris Mosāns.

Turnīra ietvaros notika  tradicionālā vidusskolēnu spēle pret veterānu komandu. Arī šajā gadā uzvaru izcīnīja veterānu komanda.

Paldies skolotājai Jolantai Nīcgalei un skolēniem - Karīnai Davidovai, Eniai Kaņepējai, Beātei Kaņepējai, Hugo Vīksnem – Sarkanajam, Linetai Lauvai - par ieguldīto darbu sportisko aktivitāšu koordinēšanā, visiem ilggadējās tradīcijas turpinātājiem! Liels paldies neatkarīgajam tiesnesim Dainim Ozoliņam par spēļu tiesāšanu! Paldies līdzjutējiem un atbalstītājiem!

Uz tikšanos 2020. gada februārī!

 

Direktores vietniece Lana Ivanova