“Vārpiņas” (PII Jumītis) mazie lasītāji - eksperti sveic rudeni, Dzejas dienas un turpina darbu projektā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2021”

Publicēts: 
21.09.2021 - 17:00

Pēc svelmainās vasaras pienācis krāsainais rudens. Septembris iezīmējas ne tikai ar dabas veltēm un rudens noskaņu, bet arī kā Dzejas dienu mēnesis. Dzeja skan, dzeja aicina, mudina un priecē!

21. septembra nodarbībā kopā ar PII “Jumītis” grupiņas “Vārpiņa” bērniem un audzinātājām, godinājām Ērikas Bērziņas dzejoļu krājumiņu “Mammas dzejoļi”(2020).

Grupiņas “Vārpiņa” bērni jau no gada sākuma ir aktīvi “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2021” lasītāji. Arī dzejoļu krājumiņš “Mammas dzejoļi”  gaida mazo ekspertu vērtējumu. Bērni aizrautīgi klausījās dzejolīšus un piedalījās uzmanības stafetē, kas rosināja būt vērīgiem un atjautīgiem.

“Rudens vīrs, bagāts vīrs…”, tāpēc ar pīlēna Tima palīdzību domās kopā pastaigājāmies pa dārziem, lai uzskaitītu bagāto rudens ražu – augļus un dārzeņus. Kopā salasījām pilnu grozu ar rudens veltēm!

Pasākuma izskaņā bērni nodziedāja dziesmiņu par rudeni, radot īpašu, sirsnīgu gaisotni. Rudeni esam ievadījuši jautri, izzinoši un darbīgi!

Ekspertu atbildīgais darbs turpinās - tiksimies oktobrī!

Paldies audzinātājām Gunitai un Marutai par atbalstu lasīšanas veicināšanā un aktīvu piedalīšanos uzmanības stafetē!

 

Ziņu sagatavoja:
Iveta Gureviča,
Pļaviņu bibliotēkas
vecākā bibliotekāre