Veltījums no pļaviņieša visiem pļaviņiešiem Valsts svētkos. Mūzikas producenti, tostarp pļaviņietis Lotars Lodziņš, laiduši klajā jaunu dziesmu "Klausies, bērns!"

Publicēts: 
16.11.2021 - 09:00

Tuvojoties Latvijas dzimšanas dienai, klajā nākusi jauna dziesma "Klausies, bērns!", kuras teksta pamatā ir literatūras klasiķa Jāņa Jaunsudrabiņa dzejolis "Bērnam”. Mūzikas producents, pļaviņietis, Lotars Lodziņš atzīst, ka tieši patriotisku jūtu vadīts pieķēries Jāņa Jaunsudrabiņa dzejolim, jo dzejnieks vairākus gadus dzīvojis Pļaviņās. Lotars šo dziesmu kā nelielu veltījumu dāvā visiem pļaviņiešiem Valsts svētkos.

Dziesmu izpilda aktieris Juris Hiršs un Rīgas Doma kora skolas audzēkņi.

Vairāk par dziesmu “Klausies, bērns!” lasi ziņu portālā Delfi: https://www.delfi.lv/kultura/news/music/noklausies-aktieris-juris-hirss-dziesma-iemuzinajis-jaunsudrabina-dzejoli-bernam.d?id=53780359