Ziemassvētku gaidīšanas laiks novada pirmsskolas izglītības iestādēs

Publicēts: 
20.12.2018 - 15:00

Gatavojoties Ziemassvētkiem, bērnudārzos laiks paskrējis nemanot. Katru dienu grupiņās valdīja liela rosība. Piparkūku smarža, grezni izrotātas telpas vēsta, ka visi- gan mazie ķipari, gan darbinieki, gan vecāki darbojušies čakli kā rūķīši un svētki nāk arvien tuvāk un tuvāk.

Labo darbu sarakstā bija Kalsnavas pagasta senioru apmeklējums. Katrs no viņiem saņēma dāvaniņu un muzikālu apsveikumu no bērnudārza “Bērziņš” darbiniekiem. Savukārt, bērnudārza “Jumītis” darbinieki sarūpēja un nogādāja dāvaniņas sociālā aprūpes centra “Pļaviņas” iemītniekiem.

Svētkus gaidot, filiālē “Bērziņš” 13. decembrī pie bērniem ieradās Rūķis no ,,Lejas Bitēniem” un izvizināja visus Ponija ratos. 18. decembrī bērni pulcējās pie bērnudārza lielās egles uz atklāšanu. Egli rotāt palīdzēja paši mīļākie Rūķi – bērnu vecāki. Viņi izgatavoja skaistus eglīšu rotājumus, kuri tagad vizuļo egles kuplajos zaros. Lielu paldies sakām Krišjāņa tētim I. Teterovskim.

Arī bērnudārzā “Jumītis” gaišu svētku noskaņu radīja ģimeņu radošo darbu izstāde “Rotājums eglītei”. Brīnumskaistie rotājumi grezno improvizētas eglītes bērnudārza gaitenī. Filiālē “Zīļuks” vecāki kopā ar bērniem gatavojuši krāšņus rotājumus eglei zālē, lai radītu vēl patīkamākus un  mīļākus svētkus.

Kad visi darbi ir padarīti, tad varam priecāties un kopā svinēt svētkus.

Bērnudārza “Bērziņš” bērni pie eglītes kopā ar meža zvēriņiem un Rūķiem  rotaļājās un līksmoja par gaidāmajiem svētkiem.

Mazie un lielie “zīļuki” kopīgi noskaidroja: “Kas ir svarīgs Ziemassvētkos?”  

Bērnudārzā “Jumītis” skatītājus pārsteidza gan  ķekatnieki, gan mazie zaķēni, gan rūķīši, gan zvaigznītes, gan pārsliņas.

Redzot  bērnu aktīvo darbošanos, Ziemassvētku vecītis ar dāvanu maisu iegriezās katrā bērnudārzā un bērnus iepriecināja gan ar jautrām rotaļām, gan, protams, ar saldumu paciņu.

            Ar sniega pārslu mirdzumu un zaļo egļu smaržu, gaišām domām un ticību labajam pie mūsu durvīm klauvē svētku laiks. Gaišus, labestības piepildītus Ziemassvētkus! Veiksmi un panākumus Jaunajā gadā!

 

Aiga Čepule, metodiķe