Zinību diena pirmsskolas izglītības iestādēs Pļaviņās

Publicēts: 
02.09.2021 - 12:00

Ar ābolu smaržu un rudens ziedu krāsām atkal klāt 1. septembris! Mazajiem bērnudārzniekiem šī diena ir tikpat svarīga kā tiem, kas jau sākuši skolas gaitas. Kādam viss bija svešs un nezināms, kāds grupā atgriezās un priecājās satikt jau iepazītus draugus. Iestāžu mūzikas skolotājas bija parūpējušās, lai šī diena mazajiem būtu pozitīvu atmiņu  piepildīta.

 Kā katru gadu, arī šogad,  koši un krāšņi ziedi kā sveicieni Zinību dienā no katras ģimenes rotā bērnudārza “Zīļuks” telpas. Plkst. 10.00 visi pulcējās bērnudārza pagalmā, lai piedalītos jautrās un izzinošās Zinību dienas aktivitātēs. Bērnus gan uzjautrināja, gan gudri pamācīja Ēzelītis, Trusītis un Pūce. Jauno mācību gadu lielie un mazie Zīļuki uzsākuši saulainā noskaņojumā ar vēlmi gūt arvien jaunas un jaunas zināšanas un prieku, ka atkal ir visi kopā.

Pirmsskolas izglītības iestādes “ Bērziņš” bērni iestādes pagalmā sastapa košo Rudeni un darbīgo Ezi, kas bija atsteigušies  sveikt visus klātesošos uzsākot jauno mācību gadu. Kopā ar ciemiņiem tika izdziedātas dziesmas un iets jautrās rotaļās. Svētkos vadīja patīkama noskaņa, jautri skanēja bērnu smiekli.  Iestādes vadītāja un Rudens cienāja bērnus ar rudens veltēm.

Iestādes “Jumītis” teritorijā bija iemaldījies pēdu dzinējs suns Ferdinands, kurš atradis nomaldījušos burtu “E”. Ferdinands noskaidroja, ka šis burts ir sastopams daudzos bērnu vārdos. Lielākie lepojās ar prasmi izlasīt vārdu “septembris”  un ievietot tajā trūkstošo burtu pareizajā vietā. Kopā ar jauno draugu visi vingroja “Vingrojumu dziesmiņu”, pūta krāsainus ziepju burbuļus un lūkojās, kādas bērnudārzniekam nepieciešamās lietas paslēptas viņa somā. Kā salds pārsteigums visiem bija īpašā zinību dienas konfekte, kas tika saņemta kopā ar iestādes vadītājas veiksmes vēlējumu.

Lai mums visiem krāsains, enerģijas un radošām idejām pilns šis mācību gads!

Lai veiksmīga sadarbība!

 

PII “ Jumītis” ar filiālēm “ Bērziņš” un “ Zīļuks” metodiķe Dace Niedra