JAUTĀ PAŠVALDĪBAI

Mārcis Voits

Sveiki! Kad tiks pieslēgta apkure Raiņa ielā?
Labdien!
Uz jautājumu SIA "Pļaviņu Komunālie pakalpojumi" sniedz atbildi 20. septembrī: "Plānots pakāpeniski uzsākt apkures sezonu Pļaviņu pilsētā no 2021. gada 27. septembra." Pēc informācijas, ko apvienībā 21. septembrī iesniedza SIA "Pļaviņu Komunālie pakalpojumi" : "2021./2022. gada apkures sezonu un karstā ūdens padevi Daugavas ielas katlu mājā tiek plānots uzsākt ar 2021. gada 24. septembri. Siltums tiks pieslēgts pakāpeniski, dažu dienu laikā." Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar SIA "Pļaviņu Komunālie pakalpojumi", zvanot pa tālruni 65133060 vai rakstot e-pastā komunalie_pakalpojumi@plavinas.lv. WhatsApp: 26393790 (uzskatāmas informācijas, sūdzību, ierosinājumu iesūtīšanai).

Ilona Iesalniece

Labdien! Vēlos uzzināt, vai jebkad tiek plānots ievilkt centralizēto ūdeni un kanalizāciju Gostiņos"? Kad tiek plānots remontēt Lielo ielu, kur smagā tehnika izdauzījusi bedres asfaltā. Ilona Iesalniece
Labdien!
Pirms 4 gadiem Pļaviņu novada dome bija iesniegusi projekta pieteikumu ES līdzfinansētam projektam Gostiņu centralizētās ūdensapgādes sistēmas izbūvei, taču projekta pieteikums netika atbalstīts sakarā ar lielām izmaksām. Ūdensapgādes tīklus no pašvaldības budžeta izbūvēt nav racionāli, jo visi pašvaldības ieguldījumi pamatlīdzekļos tiks attiecināmi uz ūdensapgādes tarifu (Eiropas līdzfinansējums netiek attiecināms uz tarifu), tādā veidā tarifs vairākkārtīgi palielinātos un iedzīvotāji nespētu veikt samaksu par saņemto pakalpojumu. Šobrīd nav aktīvs neviens ES līdzfinansēts projekts centralizētās ūdensapgādes sistēmas izbūvei. Attiecībā par bedrīšu remontu - sakarā ar Covid 19 ir būtiski aizkavējušās izejmateriālu piegādes, kas arī ir kavēšanās iemesls bedrīšu remontam. Piegādātājs sola izejmateriālu piegādāt šīs nedēļas beigās vai nākamās nedēļas sākumā. Darbi tiks uzsākti nekavējoties pēc materiāla saņemšanas.

Jurijs Dolzenkovs

Labdien. Gribētos uzzināt kāpēc Pļaviņu pilsētā uz ielām, konkrēti: Blaumaņa, Meža, Liepu, Kalna, K.Štrāļa, Selgas, Odzienas ielās tiek uzlikts jauns ceļa pārklājums, bet Strautu ielā netika??? Strautu ielā ir vismaz 11 mājas. V999 ceļa un Odzienas ielas krustojumā uz zemes atrodas 3 „jauna pārklājuma” čupas, vai tas „atliekas” nepietiek Strautu ielai??? Paldies!
Labdien!
Šis pārklājums tika uzklāts uz jau esoša asfaltseguma, lai pagarinātu tā kalpošanas laiku. Strautu iela ir ar grantētu segumu. Grantētās ielas neesam paredzējuši apstrādāt ar bituma/šķembu maisījumu, jo turpmākajā periodā ir ļoti apgrūtināts ielas ar šādu virsmu remonts.

Dita Laure

Labdien! Vai elektrolīnijas demontāžas darbi un ielas apgaismojuma ierīkošanas darbi pilsētas ielās jau ir pabeigti? Vai kāds atbildīgais dienests jau tos pieņēmis? Stabi taisni, gaisma spīd un neestētiskie stabi ar gaisa līnijām pazuduši. Paldies par projekta realizāciju! Tikai dažas nianses - pēc rakšanas darbiem nav atjaunotas zaļās zonās, nav iesēta zāle. (L.Krasta, M.Krasta, Robežu ielās u.c.) Virskārta nolīdzināta ar tehniku, zonās palikuši akmeņi, kas traucēs teritoriju pļaušanai. Zāle nav sēta. Nav krituma uz grāvi, nomalē veidojas paugurs, kura dēļ nenotecēs no brauktuvēm ūdens. Un visbeidzot, vai kāds apseko dabā, kur novieto milzīgos skārda elektroskapjus, dažviet tie novietoti tieši pretī īpašumu fasādēm, kas izskatās neestētiski, jo tas nav dizaina elements, bet komunikāciju kaste, kurai jābūt pēc iespējas mazāk redzamai. Lūdzu pievērst uzmanību šiem jautājumiem nākotnes projektos.
Labdien!
Paldies par izrādīto interesi un novērojumiem! Šobrīd šis objekts vēl nav pabeigts, jo ielu apgaismojuma atjaunošana notiek paralēli ar Sadales tīklu projekta realizāciju, kas vēl nav pabeigts un nodots ekspluatācijā.

Ojars Silins

+Jus sakiet :Viss iet pec projekta" Es jau 2 nedelas netieku iipashumaa ,tad tas naf projekts tas ir nodoms
Labdien, atvainojamies par radušos situā
ciju un sagādātajām neērtībām! Šonedēļ, kad tiks ieklāts asfaltbetona segums, šī situācija tiks sakārtota, nodrošinot piekļuvi īpašumam.

Ludmila Lencberga

Labdien! Kad būs atverta trenažieru zāle?
Labdien!
Šobrīd, pēc valstī noteiktajiem nosacījumiem Covid - 19 izplatības ierobežošanai, trenažieru zāli drīkst apmeklēt tikai personas ar sertifikātiem (testēti, izslimojuši, vakcinēti). Turklāt treniņu drīkst organizēt vienas grupas ietvaros un, ja treniņu apmeklē arī personas, kuras ir testētas, treniņa laikā jāievēro vispārīgie epidemioloģiskie nosacījumi, kas attiecas uz visu sabiedrību (tajā skaitā sejas masku lietošana telpās). Izvērtējot apmeklējumu iepriekšējos gados, kad nebija spēkā pastiprināti drošības nosacījumi, uz doto brīdi trenažieru zāli nav plānots atvērt. Tā tiks atvērta mazinoties saslimstības rādītājiem un ierobežojumu mazināšanas gadījumā. Pašlaik lūdzam izmantot āra trenažierus un vingrošanas stieņus.

Lapas