Lielā Talka

Norises datums: 
24.04.2021 - 09:00

Lai parūpētos par vidi, pasargājot arī sevi, organizatori aicina talkot individuāli – “solo” talkas, divatā – “duo” talkas vai vienas mājsaimniecības ietvaros – “ģimenes talkas”.

Pļaviņu novadā talciniekus par talkas maisu piešķiršanu (tikai talkotājiem, kuri talko sabiedriskās vietās) lūdzam sazināties ar domes priekšsēdētāja vietnieku Andri Ambaini (e-pasts: andris.ambainis@plavinas.lv, tālr. 25207555).

Lielās Talkas ietvaros Pļaviņās, Rīgas ielā 15a, SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” katlu mājas teritorijā, iepriekš vienojoties ar Pļaviņu novada domes priekšsēdētāja vietnieku Andri Ambaini, līdz 7. maijam no Pļaviņu novada iedzīvotājiem tiek pieņemts nolietots šīferis. (Vēršam uzmanību, ka pēc noteiktā termiņa šīferis netiks pieņemts.)

Nolietoto sadzīves elektrotehniku Pļaviņu novada iedzīvotāji var nodot Pļaviņās, 1. maija ielā 2. Par elektrotehnikas nodošanu neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Andri Zepu, zvanot uz  tālr. 29163297.

Savukārt lielgabarīta atkritumus iedzīvotāji var nodod par samaksu, iepriekš sazinoties ar SIA “Pļaviņu komunālie pakalpojumi”, zvanot uz tālr. 65133060.

Visiem talkotājiem ir iespēja pieteikt savas talkas talkošanas tiešsaistes kartēs Lielās Talkas mājas lapā www.talkas.lv sadaļā “Kartes”Mājaslapā atrodamas arī trīs interaktīvās Lielās Talkas kartes, kurās var pieteikt savu labiekārtošanas vai atkritumu savākšanas talku.