Pļaviņu novada 10. Neatkarības velobrauciens

Norises datums: 
04.05.2021 - 09:00

Šogad Pļaviņu novada 10. Neatkarības velobrauciens tiks organizēts divās atsevišķās daļās:

  • parādes brauciens pa Pļaviņu  Daugavas promenādi ar individuālu starta laiku un
  • sporta brauciens, kura vietu katrs dalībnieks var izvēlēties pats.

Gan parādes braucienā, gan sporta braucienā aicināts piedalīties ikviens interesents.

Turklāt katrs var izvēlēties - startēt abos braucienos vai tikai vienā no tiem.

Lai piedalītos parādes braucienā, līdz 1. maijam obligāti jāaizpilda pieteikuma anketa Pļaviņu novada mājas lapā www.plavinunovads.lv (šeit).

Visi dalībnieki, kas būs pieteikušies Parādes braucienam līdz 01.05.2021. plkst. 24.00,  līdz 2. maija plkst. 20.00 pēc anketā norādītās izvēles e-pastā, Watsapp vai SMS saņems savu individuālo vai mājsaimniecības starta laiku.

Norādītājā laikā aicinām dalībniekus ierasties starta vietā Daugavas ielā 4. Lūdzam dalībniekus, lai nokļūtu līdz starta vietai, pārvietoties pa Raiņa ielu vai Daugavas ielu, jo parādes brauciena dalībnieki virzīsies pa promenādi virzienā no Daugavas ielas 4 Atvaru ielas virzienā.

Starta vietā drošas distances attālumā dalībnieki saņems dalībnieka starta numuru, kas jāpiestiprina pie velosipēda stūres.

Dalībniekiem būs jāveic distance no Daugavas ielas 4 līdz Atvaru un Lielās Krasta ielas krustojumam.

Daugavas ielā 26 tiks ierīkots foto stūrītis, kur notiks parādes brauciena dalībnieku fotografēšana.

Katrs finišējušais dalībnieks saņems īpaši šim pasākumam gatavotu piemiņas medaļu.

Lūdzam dalībniekiem īpaši padomāt par tērpu un velosipēda noformējumu, jo ar speciālbalvām tiks apbalvots atraktīvākais kolektīvs un dalībnieks pēc tautas balsojuma.

Pļaviņu novada FB kontā tiks ievietotas dalībnieku fotogrāfijas un komandu un ģimeņu foto kolāžas, un no 5. maija līdz 8. maijam notiks tautas balsojums. Uzvarētāji tiks paziņoti 9. maijā!

Arī šogad ar speciālbalvām tiks apbalvota kuplāk pārstāvētā ģimene un kolektīvs, kā arī  pieredzējušākais (vecākais) dalībnieks un dalībniece.

Lai piedalītos Sporta braucienā, iepriekš nav jāreģistrējas, turklāt sava brauciena vietu katrs dalībnieks aicināts izvēlēties pats. Tā var būt gan Pļaviņu novada teritorijā, gan jebkurā citā vietā.

Uzvarētāji Sporta distancē tiks noteikti atsevišķās dalībnieku grupās. Augstāko vērtējumu iegūs dalībnieks, kas norādītajā kontrollaikā būs veicis garāko distanci un līdz 4. maija plkst. 24.00 organizatoriem nosūtījis informāciju par sevi un kādā no sporta aplikācijām fiksētu distances atspoguļojumu, kurā skaidri parādās distances veikšanas laiks, distances veikšanas ilgums, veiktās distances garums un vidējais distances veikšanas ātrums.

Ar sacensību nolikumu aicinām iepazīties šeit.

Lūdzam sekot arī turpmākajai informācijai novada mājas lapā un Facebook kontā, jo velobrauciens var tikt atcelts vai mainīts tā norises formāts, ja to noteiks valstī noteiktie ierobežojumi un nosacījumi Covid – 19 izplatības ierobežošanai!