Pļaviņu rogainings

Norises datums: 
17.07.2021 - 10:00 līdz 01.08.2021 - 22:00
Norises vieta: 
kartes pieejamas pie Pļaviņu atklātā peldbaseina darbinieka

Pļaviņu Sporta svētku ietvaros no 17. jūlija līdz 1. augustam ikvienam no jums piedāvājam pārbaudīt savus spēkus “Pļaviņu rogainingā”.

Rogainings ir orientēšanās sports apvidū. Dalībnieku uzdevums ir  norādītajā kontrallaikā (Pļaviņu Sporta svētkos tas noteikts 3 stundas) izvēles secībā - brīvi orientējoties apvidū ar kartes un kompasa palīdzību - iegūt pēc iespējas vairāk punktu. Pārvietošanās tikai ar kājām. Kontrolpunktiem ir dažādas punktu vērtības - ir vērtīgāki un mazāk vērtīgi kontrolpunkti. Pasākums norisināsies katru dienu no 17. jūlija līdz 1. augustam, kartes varēs saņemt pie  Pļaviņu atklātā peldbaseina darbinieka katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00. Doties distancē katrs dalībnieks vai komanda aicināts brīvi izvēlēta laikā.
Atzīmēšanās kontrolpunktos notiks izmantojot Qrenteerings mobilo aplikāciju – nolasot QR kodus kontrolpunktos. Lai piedalītos pasākumā, komandai vai individuālajam dalībniekam būs nepieciešams uzlādēts mobilais telefons. Dalība pasākumā bez maksas. Ar nolikumu aicinām iepazīties šeit.