Stenda par Pļaviņu pārceltuvi – piestātni atklāšana

Daugavas iela 49, Pļaviņas
Sākums:
11:00

Pļaviņu biedrība “Laime Saimē’’ sadarbībā ar Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes Zemgales reģionālo nodaļu realizējusi projektu, kura ietvaros šā gada 18. septembrī plkst. 11.00 pretī Pļaviņu kultūras centram notiks stenda par Pļaviņu pārceltuvi – piestātni atklāšana.

Atklāšanas pasākumā vēsturiskus faktus par stendā attēloto stāstīs Pļaviņu bibliotēkas vadītāja un biedrības “Laime Saimē” atbalstītāja Ineta Grandāne. Atmiņās par piestātni dalīsies arī biedrības biedri Vilnis Mironovs un Viktors Kozlovskis.
Pasākuma  laikā tiks organizēta arī viktorīna, kurā būs iespējams laimēt balvas un saldumus, kā arī pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar Vietalvas pagasta SIA “Lavandulla” produkciju un iegādāties to.

Īpašu paldies par sadarbību un atbalstu stenda tapšanā biedrība “Laime Saimē” saka Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes Zemgales reģionālās nodaļas vadītājai Elvīrai Mantrovai.