Pļaviņu novada Sociālais dienests izsludina pieteikšanos uz dienas centra sociālā darbinieka/audzinātāja amatu

20.04.2021 - 11:30

Pļaviņu novada Sociālais dienests

Reģ.nr.90000043649

izsludina pieteikšanos uz dienas centra sociālā darbinieka/audzinātāja amatu

(atlīdzība 657.00 EUR – 730.00 EUR mēnesī)

Galvenie darba pienākumi:

• Veikt sociālo darbu ar dienas centra klientiem – bērniem un viņu ģimenēm/pilngadīgām personām;
  • Sniegt atbalstu un attīstīt nepieciešamās prasmes patstāvīgas dzīves nodrošināšanā, mājsaimniecības vadīšanā, budžeta plānošanā;
  • Piedalīties dienas centra sniegto nodarbību un pakalpojumu nodrošināšanā;
  • Vadīt individuālas un grupu nodarbības/konsultācijas;
  • Nepieciešamības gadījumā sniegt sociālu, psiholoģisku, emocionālu un izglītojošu atbalstu dienas centra apmeklētājiem un viņu tuviniekiem;
  • Sadarboties ar valsts un pašvaldību iestādēm, ar NVO organizācijām u.c. institūcijām;
  • Piedalīties kopējās sanāksmēs un apspriedēs par sociālā pakalpojuma nodrošināšanu un līdzdarboties komandas darbā.

Prasības pretendentiem:

• Pieredze un prasmes amatam atbilstošā darbā;
  • Atbilstoša augstākā izglītība;
  • Vēlama pieredze sociālajā darbā;
  • Labas latviešu un krievu valodu zināšanas.
  • Atsaucība un ieinteresētība organizācijas darbā, vēlme sniegt savu ieguldījumu un atbalstu kopīgo mērķu sasniegšanai;
  • Labas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  • Spēja uzņemties atbildību, prasme plānot un organizēt savu un komandas darbu.

Pretendentiem līdz 2021. gada 6. maijam jāiesniedz Pļaviņu novada Sociālajā dienestā Daugavas ielā 4 vai elektroniskā veidā (socdienests@plavinas.lvŠī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ) šādi dokumenti:

1) pieteikuma vēstule;

2) CV;

3) izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Papildus informācija pa tālr. 26132846 (Sociālā dienesta vadītāja Eva Zeipe-Mača)

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri atbilst izvirzītajām prasībām.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, Pļaviņu novada Sociālais dienests informē, ka:

1. Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances aizpildīšanas atlases norisi;

2. iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pļaviņu novada pašvaldība (kontaktinformācija: Dzelzceļa iela 11, Pļaviņas, Pļaviņu novads, LV-5120, e-pasts: dome@plavinas.lv); tiešais izpildītājs- Pļaviņu novada Sociālais dienests (kontaktinformācija: Daugavas iela 4, Pļaviņas, Pļaviņu novads, LV-5129, e-pasts:soc.dienests@plavinas.lv; tālr. 65133864).

3. Plašāka informācija par datu apstrādi personāla atlasē ir mājas lapā https://www.plavinunovads.lv/lv/pasvaldiba/datu-apstrade-pasvaldibas-iestades-un-strukturvienibas