Autobusu saraksts

Atsaucoties iedzīvotāju ierosinājumiem, no 2021. gada 13. septembra maršruta Nr.7006 Rīga–Bebrene reisā, kas pieturā Bebrene pirmdienās un sestdienās tiek uzsākts plkst. 4.50, tiks iekļauta pietura Ogres šoseja.

Valsts SIA Autotransporta direkcija


Ņemot vērā, ka pēc vasaras brīvlaika skolēniem atsāksies mācības klātienē, no 2021. gada 1. septembra gaidāmas izmaiņas aptuveni 300 reģionālo autobusu maršrutu visā Latvijā. Daļā maršrutu tiks atklāti jauni reisi, bet daļā tie tiks slēgti; atsevišķos reisos mainīsies to izpildes dienas u.tml. Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai portālā 1188

 


Lai skolēni, kuri dzīvo Krustpilī, varētu nokļūt Jēkabpils 3. vidusskolā un pēc tam – atpakaļ mājās, no 2021. gada 1. septembra maršruta Nr.6933 Jēkabpils–Spuņģēni–Pļaviņas autobuss, kas no pieturas Pļaviņas darbadienās izbrauc plkst. 7.00, apstāsies pieturā Ventas iela. Tādējādi autobuss galapunktā pienāks divas minūtes vēlāk – plkst. 7.33. Savukārt reiss Jēkabpils autoostā darbadienās turpmāk tiks uzsākts plkst.16.10 (līdz šim tika uzsākts plkst.16. 00).


Lai pasažieri varētu nokļūt darbavietā Aizkrauklē, no 2021. gada 15. jūlija maršruta Nr.7983 Rīga–Daugavpils autobuss, kas no Daugavpils autoostas katru dienu izbrauc plkst. 5.20, apstāsies arī pieturā "Rīteri".


Vietējo maršrutu autobusu kustības saraksti:

Stukmaņu centrs (Velniņi, Rīteri) - Gostiņi - Stukmaņu centrs (Velniņi, Rīteri)

Pļaviņas - Vietalva - Pļaviņas

Pļaviņas - Krievciems;  Krievciems - Pļaviņas

Pļaviņas - Siljāņi - Pļaviņas

Pļaviņas - Bunduļi - Pļaviņas